Żuraw wieżowy TEREX CTT132-6 - sklep, cena, opinie

Żurawie wieżowe to jedne z największych maszyn roboczych. We współczesnych czasach trudno sobie wyobrazić prace budowlane bez obecności tego sprzętu. Żurawie wieżowe odpowiadają za unoszenie ciężkich obiektów lub materiałów, które wykorzystywane są zarówno przy budowlach przemysłowych, jak i wielokondygnacyjnych. Przy zakupie urządzeń dźwignicowych warto zwrócić uwagę na szereg istotnych parametrów, które stanowią gwarancję niezawodności w działaniu oraz ułatwiają pracę osobom wykonującym obowiązki na terenie budowy.
Żuraw wieżowy TEREX CTT132-6

Żuraw wieżowy TEREX CTT132-6 - dlaczego warto?

Wysoka jakość żurawi wieżowych znacząco przekłada się na żywotność tego sprzętu w późniejszych latach regularnego użytkowania. Sprawdzony i ceniony na rynku producent TEREX od lat dostarcza żurawie o najlepszych parametrach technicznych. Nie ulega wątpliwości, że zakup tego typu sprzętu to decyzja na długie lata. Urządzenia dźwignicowe powinny być odporne na szereg czynników zewnętrznych i długotrwałe spełniać swoje podstawowe funkcje. Dlatego zakup żurawia od firmy TEREX to inwestycja przynosząca pozytywne rezultaty.

Żuraw wieżowy CTT132-6 - cena

Cena żurawi wieżowych uwarunkowana jest szeregiem parametrów technicznych, jakie zostały osiągnięte w konstrukcji danego egzemplarza. W przypadku modelu CTT132-6 wysięgnik maksymalny wynosi 60 m, natomiast udźwig maksymalny to aż 6000 kg. Ponadto w tym egzemplarzu do dyspozycji pozostają kabina z klimatyzacją oraz ICS, a także wiatromierz z alarmem. Sklep.corleonis.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki TEREX. Przy zakupie sprzętu z tego sklepu konsument ma pewność, że w przypadku jakiejkolwiek awarii może liczyć na szybki i profesjonalny serwis.

Żuraw wieżowy TEREX - opinie

Firma TEREX to jeden z największych producentów maszyn budowlanych na świecie. Od wielu lat zajmuje się produkcją żurawi wieżowych. Ich wysoką jakość potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu tej marki. Oficjalnym, polskim dystrybutorem żurawi wieżowych jest sklep.corleonis.pl. Oferuje on zarówno sprzedaż, konserwację, jak i serwis dostępnego sprzętu. Najwyższą jakość usług w tym zakresie potwierdzają właściciele firm budowlanych, którzy nawiązali współpracę ze sklepem.

Żuraw wieżowy TEREX CTT132-6 - opinie zadowolonych klientów

firma, która zna się na rzeczy. sprzęt od terex jest niezawodny. jeśli ktoś chce się zdecydować na zakup własnego żurawia to serdecznie polecam. sprzęt działa bez zarzutów od prawie roku. w sklepie można liczyć również na fachowe poradnictwo.

Mateusz

Jako właściciel firmy budowlanej, mogę z czystym sumieniem, polecić zakup żurawia wieżowego Terex, w tym sklepie. Otrzymałem wiele rad i dużą dawkę wiedzy, odnośnie konserwacji sprzętu. Sama transakcja zakupu, również przebiegła pomyślnie. Jestem zadowolony.

Krzysztof

Zakup zurawia to spora inwestycja, ale jeśli ktoś rzeczywiście chce w to zainwestować, TEREX jest moim zdaniem najlepszym wyborem. Praca z tym sprzetem przebiega w sposób intuicyjny. Bezpieczeństwo i skutecznosć – tak podsumowałbym działanie żurawia CTT132-6

Dariusz

Polecam sklep.corleonis.pl bardzo bardzo. Współpraca z klientem na najwyższym poziomie. Firma posiada sprzęt od producenta TEREX. Ekstremalnie rzadko spotykam się z tak rzetelnym i fachowym doradztwem i jestem niesamowicie zadowolony ze współpracy.

Kamil