Realizacje

Realizowane przez Budomal inwestycje mieszkalne, w których prowadzona jest obecnie sprzedaż, to "Apartamenty Na Wspólnej", znajdująca się na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej oraz "Mieszkanie Przy Tulipanie" zlokalizowana przy ulicy Ruska 7/9 w Łodzi.

Grupę Budomal charakteryzuje profesjonalizm oraz szeroki wachlarz oferty deweloperskiej - mieszkania oraz apartamenty rozmieszczone w wielu lokalizacjach woj. łódzkiego. Budomal jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw branży budowlanej w województwie łódzkim. Firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, dziś zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników i dysponuje własnym, nowoczesnym sprzętem budowlanym. Od początku istnienia misją firmy BUDOMAL jest dochowywanie najwyższych standardów w realizacji prac i obsłudze klientów. Jeżeli chodzi o obiekty deweloperskie, to przywiązujemy wielką wagę do wyboru prestiżowych lokalizacji, wysokiej jakości materiałów i ponadczasowej architektury naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one miejscami bezpiecznymi, komfortowymi i luksusowymi.

Deweloper

Nasze realizacje

 • Nawigacja

 • Deweloper

  BUDOMAL funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Dziś jest jedną z największych firm branżowych w województwie łódzkim. Firma zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników i dysponuje własnym, nowoczesnym sprzętem budowlanym. BUDOMAL to sześć głównych obszarów działania: Termomodernizacja, Budownictwo Mieszkaniowe, Usługi Dźwigowe, Adaptacja i Modernizacja, Nawierzchnie Drogowe oraz Zarządzanie projektami.

 • Kontakt

  Beli Bartoka 24 lok. U8,
  92-547 Łódź

  tel.42 634 05 05
  tel./fax:42 205 44 28
  e-mail: lodz@budomal.com.pl