Wszystkie mieszkania
zostały sprzedane
Dziękujemy naszym klientom za zaufanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej inwestycji na Teofilowie.
POZNAJ NEOTEO

Inwestycja

  • Edukacja
  • Sport i rekreacja
  • Komunikacja
  • Kultura i rozrywka
  • Zdrowie
  • Usługi

Projekt deweloperski – „Mieszkanie przy Tulipanie” to zupełnie nowa, nowoczesna i oryginalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym. Obiekt mieszkalny powstaje nieopodal parku nad Jasieniem przy ulicy Ruska 7/9. Inwestorem jest istniejąca od 1993 roku łódzka firma BUDOMAL, zaś wykonawcą projektu międzynarodowa pracownia AHR Architects. Architekturę projektu tworzy układ jednej bryły o stałej wysokości 6 kondygnacji naziemnych. Integralną część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części podziemną (poziom -1) oraz parterową. W obiekcie dostępne będą 1, 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 31 do 81 m2. Przyjazna technologia, nowoczesne rozwiązania energooszczędne, wysoki standard wykończenia, komfortowe i funkcjonalne mieszkania, dbałość o jakość oraz korzystne warunki zakupu mają przekonywać i zachęcać do zakupu mieszkań w inwestycji „Mieszkanie przy Tulipanie”. Marka i doświadczenie firmy BUDOMAL są gwarancją dobrej transakcji.

Dołożono wszelkich starań, by Inwestycja zapewniała optymalne warunki mieszkaniowe. Zastosowane nowoczesne rozwiązania energooszczędne przełożą się nie tylko na wyższą jakość, ale także wyraźnie niższe koszty eksploatacji. Mieszkanie w tej lokalizacji, to codzienna wygoda, szybki dostęp do centrum miasta trasą W-Z oraz łatwy dojazd do autostrady A2.

W połączeniu z doskonale rozbudowaną siecią komunikacji, w tym zlokalizowanym nieopodal centrum handlowym Tulipan, wskazane powyżej atuty dodatkowo podnoszą rangę i atrakcyjność Inwestycji Mieszkanie przy Tulipanie".

Planowany termin ukończenia inwestycji – czwarty kwartał 2018 roku.